İzmir Etkinlik Takvimi 8-14 Şubat 2020

İzmir Etkinlik Takvimi 8-14 Şubat 2020

İzmir Etkinlik Takvimi 8-14 Şubat 2020

İzmir etkinlik takvimi 8-14 Şubat tarihleri arasında siz de birbirinden güzel ve ilginizi çekebilecek etkinliklerden haberdar olabileceksiniz. Ayrıca tüm etkinliklere kolayca ulaşmak için Instagram hesabımızı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Instagram hesabımızda zaman zaman çeşitli çekilişlerde yaptığımızı belirtelim.

İzmir Etkinlik Takvimi 8-14 Şubat 2020

1- Mahmut Orhan Konseri

mahmut orhan konseri

Genç yaşına rağmen büyük başarılar elde eden ve Türk müzik sektöründe kendisine önemli bir yer bulan Mahmut Orhan İzmir’de sevenleriyle buluşuyor.

8 Şubat – 20.00 İzmir Arena

2- Mehmet Erdem Konseri

mehmet erdem konseri

Şarkılarıyla birçok insanın kalbinde taht kurmuş ve çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan Mehmet Erdem İzmirli sevenleriyle buluşmak üzere geliyor.

8 Şubat – 22.30 SoldOut Performance Hall

3- Şanışer ft. Sokrat St. – Hidra – Mert Şenel Konseri

Özellikle Türkçe rap dünyasında önemli ve tanınan isimlerden oluşan bu 4’lü sahne almak için İzmir’e geliyor. Birbirinden güçlü seslere sahip bu 4’lüyü izleme keyfini kaçırmak istemezsiniz.

9 Şubat – 17.00 SoldOut Performance Hall

4- İkinin Biri Oyunu

Tamer Karadağlı gibi birçok ünlü ismin yer aldığı İkinin Biri oyunu İzmir’de sevenleriyle buluşuyor. Bir partinin bakan yardımcısının toplantı ile bir otele konaklamaya gitmesiyle olayların geliştiği eğlenceli bir oyun olduğunu söylemek gerek.

8 Şubat – 20.30 Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

9 Şubat – 18.30 İzmir AKM Adnan Saygun Salonu

5- Romantizma – Sevgililer Günü Özel Oyunu

Ana karakterlerimiz olan Uğur ve Yasemin evliliklerinin 20. yılında içlerinde hep bir ukte olarak kalan düğünlerini yapmak isterler fakat bir sorun vardır. İkisi de farklı düğünler hayal etmektedirler. Janset ve Gökçe Özyol çiftinin oynadığı oyunu izlemek isteyebilirsiniz.

14 Şubat – 20.30 İzmir AKM Yunus Emre Salonu

6- Ölü’n Bizi Ayırana Dek Oyunu

Eskiden yayınlanan Yalancı Romantik dizisinin başrollerinden tanıdığımız iki başarılı oyuncu Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu’nun harika oyunculuğuyla Ölü’n Bizi Ayırana Dek oyunu İzmir’de sevenleriyle buluşuyor. Boşanma kararı almış bir çiftin katıldıkları bir partiden sonra başlarına çok ilginç olaylar gelmektedir.

14 Şubat – 20.30 Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

7- Feridun Düzağaç Konseri

feridun düzağaç konseri

Başarılı bir sanatçı olan Feridun Düzağaç İzmir konseri ile sevenleriyle buluşuyor.

14 Şubat – 22.00 Hangout PSM

8- Ozbi – Gülce Duru Konseri

Rap müziğe kendine has bir hava katan Ozbi, Gülce Duru ile birlikte İzmir’de dinleyicilere şölen tadında bir müzik eğlencesi yaşatacak.

14 Şubat – 22.00 Bios

Daha fazla etkinlikten haberdar olmak ve çeşitli fırsatlardan yararlanmak için buraya tıklayarak Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir