İzmir Etkinlik Takvimi 1-7 Şubat 2020

İzmir Etkinlik Takvimi 1-7 Şubat 2020

İzmir Etkinlik Takvimi 1-7 Şubat 2020

İzmir etkinlik takvimi 1-7 Şubat tarihleri arasında siz de birbirinden güzel ve ilginizi çekebilecek etkinliklerden haberdar olabileceksiniz. Ayrıca tüm etkinliklere kolayca ulaşmak için Instagram hesabımızı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Instagram hesabımızda zaman zaman çeşitli çekilişlerde yaptığımızı belirtelim.

İzmir Etkinlik Takvimi 1-7 Şubat 2020

1- Kibarlık Budalası Oyunu

kibarlık budalası oyunu

17. yüzyıl Fransa’sında dönemin her ayrıntısını size yaşatan harika bir oyun Kibarlık Budalası. Ana karakterimiz Mösyö Jourdain asilzade olmakla kafasını bozmuştur. Ayrıca en büyük hedeflerinden birisi de kızını bir asilzade ile evlendirmektir. Fakat kızı Jourdain’in isteklerini karşılayamayan bir gence aşıktır. Tüm bu süreçte karakterimiz Jourdain’in etrafında hizmetçi, uşak ve kont gibi karakterler yer almaktadır.

4 Şubat – 20.30 İzmir AKM Yunus Emre Salonu

5 Şubat – 20.30 Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

2- Melike Şahin Konseri

izmir melike şahin kosneri

Sesi güçlü ve başarılı bir sanatçı olan Melike Şahin 6 Şubat’ta Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşuyor. Melike Şahin ilk şarkısını 2017 yılında “Deli Kan” olarak piyasaya sunmuştu. Şarkının düzenlemesini Cihan Mürtezaoğlu ile birlikte yaptığını da belirtelim.

6 Şubat – 20.30 Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

3- Piraye Oyunu

Nazım Hikmet denince akla ilk gelen isimlerden birisidir Piraye. Nazım Hikmet’e en büyük ilham kaynaklarından birisi olmuştur. Oyunda ikili arasından geriye kalanları değil de o muhteşem aşkın geleceğe aktarımını göreceksiniz. Oyunun rejisörlüğünü Murat Çidamlı üstleniyor.

7 Şubat – 20.30 İzmir Nazım Hikmet Kültür Merkezi

4- Sena Şener Konseri

sena şener konseri izmir

Genç ve çok başarılı bir ses olan Sena Şener İzmir’de hayranlarıyla buluşmaya geliyor. 1998 doğumlu genç sanatçı önce şarkılarını bireysel olarak paylaşmış ardından profesyonel kurumlarla çalışmıştır. Mahmut Orhan ile birlikte ortak hazırladıkları “Feel” çok büyük bir çıkış yakalamış ve 3 ay gibi kısa bir sürede 20 milyonu aşkın dinlenmiştir.

7 Şubat – 20.30 Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

5- Rubato Konseri

İsimlerinin anlamını hep merak edenler olmuştur. Sizin için açıklayalım. Rubato; eserin içindeki çeşitli bölümlerin ritim ile değil de içinden geldiği gibi söylenmesidir. Rubato grup üyeleri yıllar boyu Sezen Aksu için çaldı. 4 kişilik harika bir grup olan Rubato İzmir’de hayranlarıyla buluşmaya geliyor.

7 Şubat – 22.30 SoldOut Performance Hall

Daha fazla etkinlik bilgisine kolayca ulaşmak için Instagram hesabımızı buraya tıklayarak takip edebilirsiniz.

1 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir